Pozvánka na stánek Fuji Electric na veletrhu Interlift 2017, Augsburg

Hala 7, stánek 7156.

 

 Fuji Stand preview

 

Formulář pro získání bezplatné vstupenky - ke stažení

 

Zveme Vás na stánek Fuji Electric na veletrhu Interlift 2017, abyste objevili nejnovější inovace na trhu výtahových aplikací.

 

Budeme vystavovat naše speciální výtahové frekvenční měniče řady FRENIC-Lift LM2A (výkony 2,2 a 4,0 kW pro 230 V a 2,2 až 45 kW pro 400 V), vše ve znamení úspory energie. FRENIC-Lift LM2A je pružný, komunikativní frekvenční měnič, který lze snadno použít a který má zmíněné vlastnosti potřebné pro zvýšení energetické účinnosti.

 

Integrované bezpečnostní funkce umožňují provoz bez stykače mezi měničem a motorem. Míra znečištění prostředí je dána třídou 3. Deska plošných spojů je díky ochraně zesíleným povlakováním vysoce odolná proti vlhkosti a prachu a zajišťuje vysokou odolnost v prostředí výtahových šachet. FRENIC-Lift dnes umožňuje globální použití kdekoli na světě díky komunikačním rozhraním CANopen 402 a 417, stejně jako DCP3 a DCP4.

 

V rámci optimalizace a úspory energie předvedeme naše rekuperační jednotky: FRENIC-eRHR, což je výkonný rekuperační měnič, jenž vrací významnou část energie zpět do sítě. Tuto koncepci budete mít možnost uvidět na překvapivě malém předváděcím modelu. V neposlední řadě bychom také chtěli upozornit na náš systém dálkové údržby, který nabízí ideální propojitelnost. Funkce bude možné vyzkoušet přímo na našem stánku.

 

Po celou dobu veletrhu budou na stánku přítomni zástupci AMTEK, spol. s r.o. z České republiky a Polska, takže vše můžete projednat česky nebo polsky.

Fuji Electric

_________________________________________________________________________________________________________________________