Novinky Lumineq na výstavě Embedded World 2014 v Norimberku

V době od 25. do 27.února 2014 se společnost Lumineq (Beneq) zúčastní výstavy Embedded World v německém Norimberku, kde vystaví své nejnovější produkty jednak z kategorie transparentních elektroluminiscenčních displejů (TASEL), jednak své klasické tenkovrstvé elektroluminiscenční  displeje, které vynikají svými vlastnostmi a použitelností v nejnáročnějších podmínkách. Přijďte se sami přesvědčit na stánek 1-148 v hale č.1.

Katalog produktů firmy Lumineq

lumineq ship 150dpiJak již bylo zmíněno mnohokrát, elektroluminiscenční technologie v oblasti zobrazovacích jednotek není zdaleka tak zastaralá, jak by se mohlo zdát, a nabízí mnohá řešení v náročných aplikacích a nestandardních podmínkách. Základními vlastnostmi jsou trvale vysoký jas, pohledový úhel téměř 180°, možnost použití v teplotách až -50°C, odolnost proti vibracím a mnoho dalších.

Nově mají na našich stránkách zákazníci k dispozici přehledný seznam výrobků firmy Lumineq s možností stažení dokumentace ke každému typu. V případě zájmu o detailnější informace jak obchodní tak technické nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Firma Beneq koupila divizi EL displejů Planar

lumineq facts 150dpiDne 30.listopadu 2012 oznámila firma Beneq koupi EL divize finské firmy Planar Systems. Jméno Lumineq, divize, pod kterou tedy nyní elektroluminiscenční displeje patří, je od března 2013 synonymem produktů/displejů z kategorie TFEL (thin film electroluminescent display), TASEL (transparent EL) a ALD (atomic layer deposition). Přechod pod hlavičku týmu Lumineq nemá žádný vliv na stávající produkci. Od uskutečněné akvizice zákazníci mohou očekávat pozitivní vliv na portfolio displejů určených do náročných podmínek. Divize Lumineq slibuje pečlivě naslouchat zákaznickým požadavkům a své produkty přizpůsobovat jak těmto požadavkům tak i moderním trendům.

Detailní informace o produktech najdete zde.