Optimální světelná výtěžnost, homogenita, odvod tepla.

Extrémně trvalé LED osvětlení strojů.

 

 MB N

 

Dokonalé osvětlení pracovního místa usnadňuje obsluze přesné sledování procesů, účelnou výměnu nástrojů a účinnou údržbu. Nové „high-tech“ osvětlení přináší mnoho výhod do všech sfér výroby a automatizace.

Nový systém LED strojového osvětlení firmy di-soric přináší zásadní technická vylepšení a navíc ekonomický prospěch.

Snadná instalace, kompaktní rozměry, robustnost, extrémně dlouhá životnost a vysoká světelná výtěžnost charakterizují tuto novou řadu strojového osvětlení MB-N.

Pro exportéry je výhodné, že všechna světla jsou certifikována podle UL a schválena pro použití v USA.

Mechanická šířka osvětlení je 40 mm, délka 250, 480, 700, a 910 mm, takže většinou není nutné kaskádní řazení. Nejmodernější vysoce výkonné LED diody zaručují světelnou výtěžnost systému 114 lumenů na watt, což znamená mimořádnou energetickou úspornost. Spotřeba světel MB-N je od 9,6 W do 38,4 W, osvětlení je velmi homogenní v širokém úhlu 120°. Bílé světlo má barevnou teplotu 5.000 K a zaručuje bezpečnost pracovního místa díky vynikajícímu světelnému podání, jak jej definuje norma DIN EN 12464-1.

LED diody jsou rozmístěny ve dvou řadách, na teplotně vysoce vodivé desce plošných spojů s kovovým jádrem. Hliníkový kryt, polyuretanové okno s lepší tepelnou vodivostí než sklo, zapouzdření a možnost trigrování znamenají optimální teplotní management. Rázově a vibračně odolná světla jsou vyráběna v Německu podle vysokých norem kvality. Zakončení je konektorem M12 nebo volnými žilami, krytí IP67.

Další informace naleznete zde.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Nové ultrazvukové senzory štítků di-soric USGT 6/70 G6-B5 a USGT 6/70 G6-RB5

Firma di-soric představuje nové ultrazvukové senzory série USGT pro spolehlivé čtení všech běžných typů štítků. Široké rozpětí vidličky senzoru poskytuje dostatek místa pro čtení tlustších zavinutých štítků i potřebný čtecí výkon pro extrémně tenké, transparentní plastové, metalické, tištěné nebo netištěné štítky.

usgt

Senzory jsou vybaveny integrovaným displejem, prostřednictvím kterého lze prohlížet nastavení push-pull výstupů včetně hystereze a šířky pulzu, učicí funkce a rotace grafiky pro pohodlné ovládání bez nutnosti změny umístění senzoru. Vlastní učení senzoru lze provádět pomocí tlačítka, anebo vzdáleně elektrickýcm signálem. Zmíněné modely jsou funkčně identické a liší se pouze pozicí vyvedeného konektoru (axiální nebo radiální vyvedení).

Katalog produktu (PDF, německy/anglicky, 2.97 MB)

Odkaz na katalog naleznete po otevření této aktuality:

katalog disoric

 


Laserový senzor vzdálenosti LAT51.


Nový senzor vzdálenosti firmy di-soric pokrývá široký rozsah měření.

Vyhodnocovací elektronika je v robustním kovovém pouzdru. Jednoduchý a přitom stále vysoce efektivní proces autoučení dovoluje naprogramovat odpovídající měřicí rozsah stiskem jediného tlačítka.

Díky systému citlivého nastavení výstupního výkonu zůstávájí sekvence vysílané na výstupu identické, třebaže různé povrchy mohou velmi lišit. Přídavný spínaný výstup signalizuje přítomnost měřeného objeku uvnitř nastaveného rozsahu. Se schopností potlačit popředí i pozadí spínaný výstup může sám být řešením obrovského množství aplikací. Externí řídicí vstup se může použít na start externího autoučení a může uvolnit funkci zamknutí tlačítek.

Klíčové vlasnosti

  • Široký měřicí rozsah
  • Přesná linearizace detekovaného objedku
  • Digitální a analogový výstup
  • Vzdálené učení včetně fungkce "key-lock"
  • Vysoké krytí


pp-lat-51m-500-ib3-b5_135x150
Senzor vzdálenosti LAT51

LAT51_application
Příklad aplikace


 


Nový přehledový katalog di-soric


Firma di-soric aktualizuje přehledový katalog.
Známá přehledná struktura zůstala zachována, přibyly novinky v sortimentu, tj. nově vyvinuté senzory i celé skupiny zařazené do distribuce.

Nový katalog můžete stáhnout zde.


prehledovy_katalog_02