Nový Ultrazvukový senzor US18

DL_logo_blue

Datalogic s potěšením oznamuje, že jeho nový ultrazvukový senzor US18 je nyní k dispozici ve dvou provedeních: pro pravoúhlé a přímé uchycení.  

Tato nová verze umožnuje funkci potlačení popředí a pozadí, což umožnuje přímo detekovat objekt ve zvolené oblasti (např. uvnitř ústí láhve) a vzdálenosti. Nastavení minimální a maximální vzdálenosti je možno pomocí Teach-in tlačítka nebo pomocí dálkového vstupu Teach. Detekční rozsah se nastavuje ručně nebo automaticky díky automatické funkci detekce objektu s rozsahem plochy detekce 50 - 500 mm.

US18 s kabelem M18 a s pravoúhlým konektorem nebo s trubkovitým zapouzdřením M18 Tubular, rozšiřuje Datalogic sérii ultrazvukových snímačů. Tato řada nabízí uplatnění, mimo jiné hlavně tam, kde světelné snímače se obtížně vypořádavají s průsvitností kapalin a s odrazem okolitého světla, jako např. měření výšky kapalin.

Výhody

 • Jasná detekce objektů, vhodná i pro průhledné, vysoce reflexní fólie a kapaliny.

 • Standardní trubková montáž M18.

 • Připojení na standardní M12 4-pólový konektor.

 • PNP nebo NPN výstup.

 • V rozsahu 50 .. 500 mm může potlačit popředí a pozadí.

 • Teach-in tlačítko nebo vzdálený vstup pro nastavení rozsahu vzdáleností.

 • Funkce automatické detekce objektu.

 • IP67, splňující NEMA 6P.


pg_machine_vision

Product Guide
Strojové vidění
(PDF, anglicky, 1.18 MB) 

US18_250x250 Datasheet US18
(PDF, anglicky, 1.53 MB)


Nová infra-kamera DataVS2 IR

DL_logo_blue

Datalogic, globální leader v oblasti automatického sběru dat a průmyslové automatizace s potěšením oznamuje dvě hlavní vylepšení v produktové řadě DataVS2 Vision Sensor: nový DataVS2 Infračervený (IR) model a k tomu DataVS2 GUI 1.5 Software Release.

DataVS2 IR modely jsou vybaveny zabudovaným výkonným LED reflektorem s infračervenou emisí a filtr potlačující rozptýlené světlo z okolního prostředí.
Kombinace osvětlení a filtru výrazně zvyšuje robustnost a spolehlivost celého snímání a následné detekce i při velice rozdílných světelných podmínkách!

Výsledkem je nový model DataVS2 IR s vynikající spolehlivostí, ideální pro výrobce strojů a provozovatele automatizačních linek.kamera_system_datalogic_zobraz

Leták DataVS2 IR
(PDF, anglicky, 1.4 MB)

datavs2 Datasheet DataVS2 IR
(PDF, anglicky, 1.4 MB)

HANDHELDY PRO OBECNÉ POUŽITÍ

DL_logo_blue

Uživatelé si pro sběr dat a identifikaci mohou vybírat z široké nabídky handheldů pro obecné použití firmy Datalogic. Lze volit mezi konvenční laserovou, lineární nebo plošnou obrazovou technologií, a rozličnými funkcemi, které uspokojí potřeby a přání každého zákazníka.

SÉRIE HANDHELDŮ PRO OBECNÉ POUŽITÍ JSOU NÁSLEDUJÍCÍ:

QuickScan

Modely s laserovou i lineární nebo plošnou obrazovou technologií pro snímání čárových i 2D kódů. Ekonomická řada handheldů pro užití v retail a kancelářské sféře. Bezdrátový komunikační systém STAR pro jednoduchou point-to-point komunikaci.

Gryphon 4100

Modely s lineární obrazovou technologií pro snímání čárových kódů, vynikající čtecí schopností, odolností a ergonomií. Disponují bezdrátovým komunikačním rozhraním STAR, nebo Bluetooth. Modely určené do zdravotnických zařízení jsou chemicky odolné vůči čističům.

• Gryphon 4400

Nejmodernější modely s plošnou obrazovou technologií pro čtení čárových a 2D kódů, rovněž schopné snímat obrázky až do velikosti formátu A5. Vybaveny červeným přisvětlením a zaměřovacím křížem pro vizuální vytyčení snímané plochy. Dále funkcí Motionix pro automatické přepínání mezi režimem handheld a stand-mode v závislosti na pohybu handheldu. Disponují bezdrátovým komunikačním rozhraním STAR, nebo Bluetooth. Modely určené do zdravotnických zařízení jsou chemicky odolné vůči čističům.

• Gryphon L

Modely s laserovou technologií pro snímání čárových kódů. Ekonomická řada pro užití v retail a kancelářské sféře.

www.datalogic.cz/general_purpose_handhelds

pocket_guide_general_handh

Pocket Guide Handheldy
(PDF, anglicky, 1.49 MB)

qd2100

QuickScan QD2100

_img_gal_505_600Gryphon GD4400-B 

PRŮMYSLOVÉ HANDHELDY

DL_logo_blue

Pro řadu průmyslových handheldů PowerScan firmy Datalogic je typická robustnost, odolnost a vynikající čtecí výkon a spolehlivost.

SÉRIE PRŮMYSLOVÝCH HANDHELDŮ JSOU NÁSLEDUJÍCÍ:

• PowerScan 7000 - 9500 

Modely ideální pro komerční, nebo průmyslové aplikace, v nichž je třeba číst čárové, 2D a speciální kódy. Možnost využití OCR a snímání obrázků pro dokumentační potřeby. Možnost využití bezdrátového komunikačního rozhraní STAR, nebo Bluetooth.

• PowerScan DPM

Modely určené mimo jiné ke čtení kódů přímo vyražených na povrchu předmětu (DPM).

www.datalogic.cz/industrial_handhelds

pocket_guide_general_handh

Pocket Guide Handheldy
(PDF, anglicky, 1.49 MB)

pd8300

PowerScan PD 8300

pd8590PowerScan PD8590 (DPM) 

INTEGROVANÉ SYSTÉMY

DL_logo_blue

Integrované systémy v sobě kombinují různé produkty napříč nabídkou firmy Datalogic, produkty třetích stran a kontrolní software a vytváří tak automatizovaná řešení navrhnutá podle specifikace zákazníka a uplatňovaná například v distribučních provozech nebo poštovních/zásilkových zařízeních.

SPECIÁLNÍ INTEGROVANÝ SYSTÉM PRO TŘÍDĚNÍ PNEUMATIK

STS400

Řešení je již předem sestavené a kalibrované. Tím je integrace do systému rychlejší než kdy jindy.

Hlavní výhody:

 • Kompaktní uspořádání
 • Vysoký výkon čtení a jednoduchost montáže a údržby
 • Za méně než jednu hodinu, bez speciálních nástrojů a školení, připraven zapojit se plně do výrobního procesu

www.datalogic.com/integrated_systems

sts400

STS400

kat_sts400

Product Guide STS400
(PDF, anglicky, 1.15 MB)