BEZPEČNOSTNÍ A SNÍMACÍ ROHOŽE

Tapeswitch_Logo

BEZPEČNOSNÍ NÁŠLAPNÉ ROHOŽE

Od firmy Tapeswitch můžete využít dvě různé technologie bezpečnostních rohoží. Bezpečnostní rohože CKP/S1, Armormat a Diamond Plate Mats používají technologii spínacích pásků, zatímco LMI rohože používají technologii dvou paralelních ocelových plátů.

CKP/Sólo bezpečnostní rohože používají technologii spínacích pásků a navíc mají integrovanou monitorovací bezpečnostní funkci určenou pro kategorii 3 podle standardu EN95-1. Tato konstrukce je ideální pro AS-interface systémy, kde umožňuje přímé připojení do ASI bezpečnostních modulů, které jsou v systému použité pro zapojení E-STOP tlačítek.

Tapeswitch bezpečnostní rohože jsou zařízení citlivé na tlak a jsou používané na strážení podlahové plochy v okolí nebezpečného prostoru. Primárně můžou být použité ve všech aplikacích kde jsou jiné typy bezpečnostních ochran nepraktické, nepružné nebo nepoužitelné, jako například v prostorách mezi dopravníky. Můžou být použité i jako sekundární ochrana ve spojení s bezpečnostním oplocením a světelnými závorami. Bezpečnostní rohože nabízí větší flexibilitu pro řešení detekce vstupu do nebezpečné zóny, resp. můžou vymezovat bezpečný prostor pro operátora uvnitř nebezpečné zóny.

SNÍMACÍ NÁŠLAPNÉ ROHOŽE

Tapeswitch vyrábí širokou škálu spínacích rohoží, které nejsou vyhrazeny pro bezpečnostní aplikace.

http://www.tapeswitch.de/schaltmatten.htm

 

 

 

kat_mats

Katalog Bezpečnostní
a snímací rohože

(PDF, anglicky, 1.72 MB)

DPM_mats
Bezpečnostní rohož
DPM z Al slitiny
6061-T6


Signaling_mats

Snímací rohože