Flexibilita je programovatelná, dnes ještě lépe než dříve


Nový, plně programovatelný absolutní enkodér přichází se softwarově volitelnými analogovými výstupy. Pokud hledáte plně programovatelný enkodér s programovatelnými analogovými výstupními signály, tak EM58 PA je ideální volba. EM58 PA rozšiřuje řadu programovatelných enkodérů, kterou Lika představpeklad_Lika_novinkaila v tomto speciálním roce a přidává se k HM58 PS32-bit absolutnímu programovatelnému enkodéru se sériovým SSI výstupem a HM58 PY-PN 28-bit absolutnímu programovatelnému enkodérus bitovým paralelním Pusk-h-Pull nebo NPN výstupem.
Hlavní výhody EM58 PA:

  • Může být nastavený přesně na přesně zvolenou hodnotu, v rozsahu velice malých zlomků otáčky (s 12-bitovým signleturn rozlišením) až do 16384  otočení, pro maximální rozlišení 16 bitů (65536 informací).
  • Nabízí plný rozsah výstupních napětí a proudů, které můžou být naprogramovány dle požadavků: od 0V do 5V, 0V do 10V, -5V do 5V, -10V do 10V, 4mA do 20mA, 0mA do 24mA a 4mA do 24mA.
  • Možnost vložit přesně známou lineární nebo úhlový posun pomocí nastavení hodnoty mezi 2 a 225.
  • Možnost nastavení pohybu osy pomocí start a stop referenčních bodů pouhými 2 kliknutími osy díky uživatelsky přívětivé teach-in proceduře.
IF10: konvertuje, opakuje, rozděluje, přepíná v jednom balení přesně tak, jak je to potřeba


If10 je víceúčelová jednotka navržená na konvertování, opakování, dělení a křížové přepínání inkromentálních, digitálních enkodérových signálů (a dokonce signálů produkovanými senzory vzdálenosti, fotobuňkami, atd.)peklad_Lika_novinka1
IF10 má 2 nezávislé vstupy a 2 nezávislé obvody s protiskratovou ochranou. Vstupní data můžou být brána z jednoho kanálu (ABO) nebo dvojvstupu (ABO, /ABO) enkodérového signálu s Line Driverem (RS-422) nebo TTL nebo HTL10-30V (Push-Pull).
Mezi hlavní výhody IF 10 patří:

  • Schopnost pracovat s většinou vstupů a škálou vstupních napětí
  • Vysoký rozsah frekvencí (1MHz)
  • Pomocný 5V výstup pro podporu enkodéru
  • Montáž DIN rail pomocí svorek