Displeje pro kiosky

planararclogo_std_tagct_sml

Typické aplikace:

  • Kiosky
  • Bankomaty
  • Prodej/Pokladní systémy
  • Pohostinství
  • Výdejní automaty
  • Informační systémy
  • Samoobslužné systémy
  • Informační a reklamní tabule

Displeje do interiéru - série LA, LB

Jedná se o vestavné displeje s jasem vhodným pro interiérové aplikace - internetové kiosky ve školách, informační systémy v nádražních halách, pohostinství atd. Displeje ze série LA ve velikostech 15", 17" a 19" a LB ve velikosti 15" jsou v základním provedení dostupné bez dotykového panelu, s rezistivním nebo kapacitním panelem. Speciálním požadavkům na SAW či IR dotykový panel lze ve většině případů vyhovět. Displeje ze série LB mají přibližně dvakrát větší jas než standardní displeje. Montáž se provádí systémem VESA nebo pomocí bočních konzolí. Novinkou LB série je 26" displej LB2650W.

LA1500RTC_angle
LC-sun

Čitelnost na přímém slunci.

LC3250_Front

Displeje do venkovního prostředí - série LC

Venkovních aplikací v oblasti kiosků a jejich modifikací v poslední době přibývá, ale nalézt displej, jehož optické vlastnosti se s intenzitou slunečního záření nemění, je i v dnešní době nevídaný problém. Displeje s vynikající čitelností na přímém slunci nabízí série LC ve velikostech 12" až 32". Výborných vlastností je dosaženo především vysokými hodnotami jasu v rozsahu do 1500cd/m2. IR dotykový panel je volitelnou součástí displeje. Významným zástupcem této řady je vysokojasý displej LC12 , který má integrovaný chladící systém prodlužující životnost zobrazovací jednotky. Nejčastější využití nachází v bankomatech, v zahraničí např. i na čerpacích stanicích. Novým zástupcem v této kategorii je širokoúhlý displej LC3250 s úhlopříčkou 32" a LED podsvětlením. Monitor je určen zejména pro veřejné informační a reklamní účely.

Velkoformátové displeje

PD420TI s integrovaným dotykovým panelem je prověřené řešení v oblasti digitální reklamy. Zobrazované informace mohou být dálkově řízeny. Displej je možno instalovat na výšku i na šířku. Standartizovaná velikost displeje je 42", na základě požadavku zákazníka je možné dodat displej s úhlopříčkou 37" až 65". Do této kategorie mohou být řazeny také výše zmíněné LB2650W a vysokojasý LC3250.

42inch_retail