Frekvenční měniče

fuji logo blue_black

Frekvenční měniče Fuji Electric vynikají především výbornými dynamickými parametry a spolehlivostí. Nadstandardní technická úroveň a robustnost těchto přístrojů je dána zejména know-how výrobce, který patří mezi světovou technologickou špičku nejen na poli výroby průmyslové elektroniky, ale i na poli výroby elektronických součástek.

Použití vlastních výkonových IGBT modulů, signálových a jiných procesorů a dalších součástek, znamená jistou kvalitu. Ta spolu se statisticky ověřenou spolehlivostí umožňuje poskytovat standardně záruku 3 roky na měniče pro obecné použití a 5 let na řady HVAC a AQUA. Celosvětově dostupná servisní síť a certifikace CE, UL a cUL je samozřejmostí. Společnost Amtek díky skladu běžně používaných měničů nabízí krátké dodací lhůty, dále servis, technickou podporu a pomoc při uvádění měničů do provozu.

Fuji Electric nabízí měniče FRENIC v několika perspektivních řadách pro obecné použití: Micro (S2), Mini (C2)Ace (E2), MEGA (G1) a VG (VG1). Kromě toho jsou k dispozici frekvenční měniče pro specifické použití, tj. aktuální řady pro speciální funkce s čerpadly FRENIC-AQUA a s ventilátory, klimatizacemi apod. FRENIC-HVAC. Pro aplikace na výtazích jsou dlouhodobě určeny výtahové měniče, nyní v aktuální verzi FRENIC_Lift (LM2)

Vedle nízkonapěťových měničů je v nabídce Fuji Electric i měnič vysokonapěťový FRENIC4600.

 

 Inverter family incl. cabinet Jan 2017 web

prehledovy katalog 2018

Pro přehled a přiřazení typických
aplikací, rozsahu výkonů a funkcí
si můžete stáhnout český přehledový katalog.