Frekvenční měniče pro výtahy

fuji logo blue_black

Jednička na trhu výtahových měničů

Mimořádná robustnost, spolehlivost a přetížitelnost frekvenčních měničů Fuji Electric je činí ideálními pro použití na výtazích. K tomu přispívá dlouholeté know-how a řada zkušeností z předchozích generací a speciálních verzí software pro výtahové aplikace.

Know-how jednoho z největších světových výrobců frekvenčních měničů a výkonových IGBT modulů, spolu s nekompromisním přístupem k vývoji bez ústupků lákavé prodejní ceně dává vzniknout profesionálním přístrojům s vynikajícími provozními parametry. Měniče jsou schopny dodávat jmenovitý výstupní proud bez omezení při teplotě okolí až +50 °C a spínací frekvenci PWM 15 kHz. Dobře se dívejte, za co platíte - derating křivky u výtahových měničů Fuji Electric nenajdete!

Ojedinělé je i geniálně řešené napájení měniče z baterií pro účely nouzové jízdy - vystačíte s minimem externích prvků a nejste omezeni konkrétním předepsaným napětím baterie.

Zajímá Vás, co se stane s měničem až bude nutné po několika letech vyměnit filtrační kondenzátory ve stejnosměrném meziobvodu měniče? Fuji Electric projektuje jejich životnost na 10 let! Navíc nejsou součástí žádného plošného spoje, můžete je snadno sami vyměnit za použití běžného nářadí.

  • FRENIC-Lift (LM2A) - výsledkem dosavadního vývoje je nejnovější frekvenční měnič se všemi moderními vlastnostmi a funkcemi, co se týče bezpečnosti, komunikací, bezstykačového řešení, mechanického provedení, řízení všech možných strojů apod.
  • FRENIC-Lift (LM1) - pro starší konstrukce výtahových rozvaděčů je stále v nabídce tato řada frekvenčních měničů s osvědčenými vlastnostmi a za původní smluvní ceny pro zákazníky.
  • FRENIC-Multi LM - na repase výtahů s asynchronními morory s převodovkou je stále v nabídce i frekvenční měnič této řady, který svými vlastnostmi vyhoví a servisní technici jsou na něj zvyklí.

V Česku, na Slovensku a v Polsku jsme za poslední roky aplikovali ve spolupráci s našimi zákazníky tisíce výtahových frekvenčních měničů - to je jasný důkaz kvality a nadstandardní technické úrovně měničů Fuji Electric!frenic lift lm2a small

Nová řada
frekvenčních měničů pro výtahy
FRENIC-Lift (LM2A)

frenic lift lm1 small

FRENIC-Lift (LM1)

frenic multi


FRENIC-Multi LM