AMK

amk

Kompaktní řídící systémy

Kompaktní řídící systémy tvoří kombinace PLC pracujícího v reálném čase a operátorského panelu.

Komunikace se servoměniči a vstupně/výstupními moduly probíhá přes sběrnici ACC bus, založené na standardech CANopen nebo real-time Ethernet.

Tento real-time sběrnicový systém zajišťuje jak synchronní chod jednotlivých os/servozesilovačů, tak i přenos diagnostických a řídicích informací.

Kompaktní řídící systémy mají u AMK obvyklé malé rozměry a jsou z přední strany velmi robustní (krytí až IP69K), takže se dají bez problémů nasadit v nejtěžších průmyslových podmínkách. Všechny jednotky jsou navrženy tak, že neobsahují žádné chladící ventilátory, které by se mohly ve znečištěném prostředí stát zdrojem problémů.

Nástroje pro vizualizaci integrované přímo v programovacím prostředí CoDeSys mají díky tomuto řešení snadný přístup do všech proměnných PLC. To činí vizualizaci práce stroje velmi snadnou a rychlou.

Kompaktní řídící systémy jsou dostupné v několika různých verzích, lišících se velikostí, rozlišením displeje, mechanickým provedením a způsobem ovládání (klávesnice nebo dotykový displej). Vzhled přední strany přístroje a rozmístění kláves lze modifikovat dle požadavků zákazníka.

Řídící systémy pohybu AMK s EtherCat řady A
(PDF, anglicky, 4.7 MB)

Kompaktní řídící systémy pohybu AMK
(PDF, anglicky, 0.67 MB, starší CAN modely)

PLC a řídící systémy pohybu AMKASYN
(PDF, anglicky, 0.2 MB, starší CAN modely)AMK_HMIcompact1

a5d_ip69k


Přehledový katalog AMK
(PDF, anglicky, 1.1 MB)