Inkrementální magnetický
měřící systém LINEPULS

logo lika 300

Systém LINEPULS slouží k inkrementálnímu měření vzdálenosti až 100m. Magnetická páska MT má šířku 10mm, speciální provedení jen 5mm. Snímače existují v několika provedeních lišících se navzájem rozlišením (od 0.001 mm), maximální přípustnou rychlostí pohybu (do 16m/s) a vzdáleností od pásky.

Kompletní elektronika je vestavěna uvnitř snímače. Pro prostorově kritické aplikace je možné použít pasivní snímače s miniaturními rozměry, které mají vyhodnocovací elektroniku zabudovanou do in-line konvertoru (typ SMB) nebo je použit externí převodník eBOX s programovatelným rozlišením a připojením na nadřazený řídící systém přes rozhraní RS-232.

Mimořádně cenově výhodné a efektivní řešení představují měřící jednotky LD120, LD112, LD140 a LD142 - jedná se vlastně o programovatelné zobrazovače s pevně připojeným lineárním snímačem. Instalace je tak rychlá a jednoduchá, kromě typu LD120 je jednotka napájena z baterie, takže není ani nutné přivádět napájecí napětí. Vznikly tak naprosto samostatné odměřovací jednotky, použitelné i pro nejjednodušší stroje a zařízení.

Zde najdete kompletní přehled a technické informace o lineárních magnetických systémech LIKA LINEPULS:

Lineární magnetické měřící systémy detailně (odkaz na WEB výrobce, PRODUCTS-LINEPULS)

Zobrazovací jednotky s pevně připojeným lineárním snímačem

ld120 ld140
LINEPULS ld120 LINEPULS ld140
sme1 sme2 smb
LINEPULS sme1 LINEPULS sme2 LINEPULS smb
sm smx ebox
LINEPULS sm LINEPULS smx LINEPULS eBOX