PLC a 2,4” plochý dotykový HMI panel - nové modely Unitronics Vision130™

unitronics_logo

Jediné zařízení složené z PLC a HMI šetří náklady, prostor a kabely i čas strávený programováním.

Díky menším požadavkům na hardware i prostor a zejména významné úspoře času, jinak stráveného nastavováním komunikace mezi panelem a PLC vám tak produkty Vision130™ pomáhají šetřit vaše finanční náklady.

Výzkumný a vývojový tým Unitronicsu přesouvá tyto představy do reality.

Společnost Unitronics, přední světový vývojář a výrobce programovatelných logických automatů s integrovanými HMI panely, vám představuje nový přírůstek do rodiny PLC+HMI produktů řady Vision130™ – jednotky Vision130™ s plochým dotykovým displejem.

Právě tento displej nové modely přímo předurčuje pro použití v potravinářském a farmaceutickém průmyslu a všude tam, kde se setkají s častým čistěním.

Bezplatný software VisiLogic poskytuje uživatelsky přívětivé prostředí pro hardwarovou konfiguraci, vývoj modulárních ladderových aplikací, HMI design a v neposlední řadě i knihovnu průmyslových obrázků. Zdarma je také technická podpora pro všechny produkty společnosti Unitronics.

Všechny jednotky splňují normy IP66, IP65 a NEMA4X. Modely nesou označení V130-J-B1, V130-J-TR20, V130-J-R34, V130-J-TR34, V130-J-TR6, V130-J-RA22, V130-J-TRA22, V130-J-T2, V130-J-T38 a V130-J-TA24.


Díky široké škále I/O modulů s možností rozšíření montovaných přímo na desku poskytují tyto nové jednotky podporu až 256 I/O. Patří mezi ně digitální i analogové vstupy a výstupy, rychlé I/O, vstupy pro připojení senzorů PT100 a termočlánků a silového tenzometrického snímače pro měření hmotnosti. I/O lze montovat na místní nebo vzdálené úrovni až 1000 m od kontroléru.

Mezi možnosti komunikace patří Ethernet, mobilní a průmyslové protokoly, jako jsou ModBus, DF1 slave, J1939, CAN-Open a další. Kromě toho lze jednotky Vision130™ naprogramovat pro komunikaci přes téměř všechny protokoly ASCII. 

Systémoví integrátoři si nyní vystačí s jediným zařízením: jednotky Vision130™ podporují 24 auto-tune PID regulátorů pro řízení teploty, hladiny a tlaku. Další funkcí kontroléru jsou časovaná a okamžitá přerušení. Ta najdou své využití v zařízeních provádějících rychlé akce (například balicí stroje).

Grafické řídicí rozhraní (2,4” LCD panel, 128x64 pixelů) podporuje až 1024 uživatelem definovaných obrazovek se 400 obrázky na aplikaci a umožňuje zobrazit grafy trendů a knihovnu textových řetězců. Vnitřní paměť disponuje kapacitou 512 KB pro aplikační logiku, 128 KB pro fonty a 256 KB pro obrázky.

Součástí panelu je klávesnice s dvaceti tlačítky.

PLC umožňuje funkce receptur, záznam dat a zálohování na Micro SD karty, klonování celého zařízení a mnoho dalšího.


Zde si můžete stáhnout seznam dodávaného zboží
Nenalezli jste vámi hledané zboží ? Neváhejte nás kontaktovat a my vám dostupnost zboží obratem ověříme.

 

Obrázky s vysokým rozlišením


unitronicvision130

Zrovnání modelů Vision130™ (PDF, anglicky, 2MB)