Novinky Lumineq na výstavě Embedded World 2014 v Norimberku

V době od 25. do 27.února 2014 se společnost Lumineq (Beneq) zúčastní výstavy Embedded World v německém Norimberku, kde vystaví své nejnovější produkty jednak z kategorie transparentních elektroluminiscenčních displejů (TASEL), jednak své klasické tenkovrstvé elektroluminiscenční  displeje, které vynikají svými vlastnostmi a použitelností v nejnáročnějších podmínkách. Přijďte se sami přesvědčit na stánek 1-148 v hale č.1.

TASEL CarLoňský ročník výstavy Embedded World se pyšní následujícími čísly: více než 22,5tis profesionálů v embedded technologiích z celkem 64 zemí.  Tím se stal Embedded World největším mezinárodním veletrhem svého druhu prezentující nejžhavější témata a možnosti aplikací v jednotlivých oblastech elektroniky.

Na stánkuLumineq buďte připraveni na neobyčejný zážitek, kdy se transparentní displej předvede v aplikaci, která byla původní myšlenkou při zrodu tohoto typu produktu: displej integrovaný do skleněné plochy představující klasické okno. Tyto displeje nabízejí jedinečný pohled do nové éry v transparentním designu pro náročné spotřebitele.

Klasické elektroluminiscenční displeje (TFEL) zde ukáží svoji odolnost a schopnost použití v těch nejnáročnějších podmínkách. Již tři miliony displejů byly použity v různých aplikacích jako např. plynová a ropná pole v arktických oblastech, ponorky, lékařské přístroje a vybavení, obrněná vozidla, vlaky, tramvaje, různé speciální vozy a mnoho dalších.

Kromě toho byl pan Gerald SMID, produktový manažer společnosti Lumineq Displays, pozván na Konferenci elektronických displejů  (Electronic Displays Conference), kde se bude věnovat tématu „Aktuální srovnání technologií transparentních displejů na trhu“. Nenechte si tedy ujít ani tuto prezentaci, která se koná ve středu 26 února, 13:40 - 14:00 (Session 2).

Embedded World, Norimberk – 25.-27.února 2014, hala č.1, stánek 1-148