IF30: řešíme Vaši analogově digitální interpolaci a problémy s převodem

IF30 je navržen ke konvertování analogových signálů produkovaných 1Vpp standardním levelem sinusoidního enkodéru na digitální kvadraturní výstupní signál ve formátu TTL/RS-422 nebo HTL. Navíc díky volitelným interpolačním faktorům může zvýšit rozlišení vstupního signálu až na 50-ti násobek.
Sinusoidní vstupní signály (SIN, COS a REF signály s diferenciálními výstupy) mají standardně amplitudu 1Vpp a maximální frekvenci 400kHz.novinka_Lika30_2
Před digitalizací sinové a kosinové signály můžou být interpolované pomocí nastavitelných interpolačních faktorů od x5 až po x50. Tímto způsobem může jednotka generovat až 50 obdélníkových vlnových pulsů během každé periody.
Nový MODBUS absolutní enkodér

Lika dále rozšiřuje svoji řadu fieldbusových rozhraní pro absolutní enkodéry - EM58 multiturn je nyní poprvé dostupný s Modbusem RTU přes RS-485 protokolové rozhraní a kompletuje řadu všech fieldbusových a industriálních ethernetových sítí včetně EtherCat, Profibus-DP, CANopen DS301 a DeviceNET.
Proč si zvolit Modbus ?novinka_Lika30_3
Modbus RTU je Master-Slave sériový otevřený komunikační protokol a standard pro komunikaci zařízení zařížení, patří mezi dnes nejpopulárnější industriální protokoly, hlavně na asisjských trzích and je hojně rozšíření mezi systémy v automatizaci, procesním řízení a měřícími aplikacemi díky své jednoduchosti, spolehlivosti a flexibilitě (například může běžet přes virtuální komunikační média od bezdrátu po optická vlánka). Navíc může být jednoduše a nenákladně integrovaný do starších i nových řešení.
Mezi hlavní přednosti patří:
  • Modbus je založený na RS-485/RS-232 seriálové komunikace, která je dobře zavedená a universální
  • Flexibilita a spolehlivost
  • Snadná implementace a použití
  • Výrazně levnější než použití jiného fieldbus protokolu a vyžaduje méně prostředků
  • Otevřený protokol použitelný bez nutnosti platit licenční poplatky