STROJOVÉ VIDĚNÍ

DL_logo_blue

Sekce Strojové vidění zahrnuje kompletní nabídku produktů a řešení od jednoduchých senzorů vidění až po chytré kamery a embedded systémy vidění. Rovněž nabízí procesorové jednotky pro zpracování signálu i vlastní SW řešení.

V NABÍDCE SEKCE STROJOVÉ VIDĚNÍ NAJDETE:

  • Senzory vidění

model DataVS2 pro inspekční, kontrolní a rozhodovací funkci ve výrobních procesech, ovládatelný pomocí PC přes Ethernet. Nabízen s obslužným software s různými funkčními nástroji ve shodě s přáním zákazníka.

  • Chytré kamery

kombinují vysokou rychlost snímání a kvalitní obrazový výstupní formát. Ve spojení s obslužným softwarem Impact jsou inspekční a vyhodnocovací schopnosti kamery ohromné.

  • Procesorové jednotky pro zpracování signálu

z řady MX si vybere každý, kdo potřebuje zpracovávat obrazové signály z více senzorů vidění nebo chytrých kamer najednou a přenášet následně data do PC pomocí Ethernetu. Jednotlivé modely se liší výpočetním výkonem.

  • Přisvětlovací moduly

řada SIL nabízí tvarově různé kompaktní moduly vybavené napájecím zdrojem, optikou a zdrojem světla v jednom pouzdře s IP65. Pokud hledáte světelné zdroje s vysokou účinností, nízkou spotřebou a dlouhou životností, pak vás osloví modely řady IML.

www.datalogic.com/machine_vision

pg_machine_vision

Product Guide
Strojové vidění
(PDF, anglicky, 1.18 MB) 

data_vs_2 Datasheet DataVS2 IR
(PDF, anglicky, 1.4 MB)

smart_cameras Datasheet A30
(PDF, anglicky, 0.9 MB)

mx40 Datasheet MX 40
(PDF, anglicky, 0.5 MB)