TRACO POWER

tp-logo-rgb

 

Specialista na transformaci energie

 

DC/DC MĚNIČE

Standardní DC/DC měniče s vysokou spolehlivostí 1-200 W pro povrchovou i klasickou montáž nebo montáž na šasi; rozsah použití pokrývá průmyslové, komerční, telekomunikační aplikace i aplikace v dopravní a lékařské technice; na žádost lze dodat zákaznické verze až do 22 kW.

DC-DC

AC/DC SPÍNANÉ NAPÁJECÍ ZDROJE

Standardní spínané napájecí zdroje AC/DC pro použití v průmyslu, ve vybavení budov, v komerčních a lékařských aplikacích; dodávají se jako zapouzdřené, otevřené, v kovovém krytu, pro montáž do elektroinstalačních krabic a vodotěsné s krytím IP67 a NEMA-4X.

AC-DC


NAPÁJECÍ ZDROJE NA LIŠTU DIN

Standardní napájecí zdroje na lištu DIN pro použití v průmyslu, ve vybavení budov, v komerčních a telekomunikačních aplikacích 24 až 960 W; mezinárodní bezpečnostní osvědčení; modely pro nebezpečné prostředí s omezeným výkonem s osvědčením ATEX a IEC-EX.

DIN-rail


DC/AC STŘÍDAČE

Střídače DC/AC se sínusovým průběhem napětí a stabilizovaným jednofázovým (115/230 Vstř.) nebo třífázovým (200/400/480 Vstř.) výstupem; výstupní kmitočet 50/60 Hz nebo 400 Hz; rozsah vstupních napětí 10 Vss až 800 Vss; masivní konstrukce pro průmyslové prostředí pro montáž 19'' nebo na stěnu.

DC-AC

Zde si můžete stáhnout seznam dodávaného zboží
Nenalezli jste vámi hledané zboží ? Neváhejte nás kontaktovat a my vám dostupnost zboží obratem ověříme.