TASEL_Car

V době od 25. do 27.února 2014 se společnost Lumineq (Beneq) zúčastní výstavy Embedded World v německém Norimberku, kde vystaví své nejnovější produkty jednak z kategorie transparentních elektroluminiscenčních displejů (TASEL), jednak své klasické tenkovrstvé elektroluminiscenční  displeje, které vynikají svými vlastnostmi a použitelností v nejnáročnějších podmínkách. Přijďte se sami přesvědčit na stánek 1-148 v hale č.1.

Loňský ročník výstavy Embedded World se pyšní následujícími čísly: více než 22,5tis profesionálů v embedded technologiích z celkem 64 zemí.  Tím se stal Embedded World největším mezinárodním veletrhem svého druhu prezentující nejžhavější témata a možnosti aplikací v jednotlivých oblastech elektroniky.

Na stánku Lumineq buďte připraveni na neobyčejný zážitek, kdy se transparentní displej předvede v aplikaci, která byla původní myšlenkou při zrodu tohoto typu produktu: displej integrovaný do skleněné plochy představující klasické okno. Tyto displeje nabízejí jedinečný pohled do nové éry v transparentním designu pro náročné spotřebitele.

Klasické elektroluminiscenční displeje (TFEL) zde ukáží svoji odolnost a schopnost použití v těch nejnáročnějších podmínkách. Již tři miliony displejů byly použity v různých aplikacích jako např. plynová a ropná pole v arktických oblastech, ponorky, lékařské přístroje a vybavení, obrněná vozidla, vlaky, tramvaje, různé speciální vozy a mnoho dalších.

Kromě toho byl pan Gerald SMID, produktový manažer společnosti Lumineq Displays, pozván na Konferenci elektronických displejů  (Electronic Displays Conference), kde se bude věnovat tématu „Aktuální srovnání technologií transparentních displejů na trhu“. Nenechte si tedy ujít ani tuto prezentaci, která se koná ve středu 26 února, 13:40 - 14:00 (Session 2).

Embedded World, Norimberk – 25.-27.února 2014, hala č.1, stánek 1-148

lumineq_ship_150dpi

Jak již bylo zmíněno mnohokrát, elektroluminiscenční technologie v oblasti zobrazovacích jednotek není zdaleka tak zastaralá, jak by se mohlo zdát, a nabízí mnohá řešení v náročných aplikacích a nestandardních podmínkách. Základními vlastnostmi jsou trvale vysoký jas, pohledový úhel téměř 180°, možnost použití v teplotách až -50°C, odolnost proti vibracím a mnoho dalších.

Nově mají na našich stránkách zákazníci k dispozici přehledný seznam výrobků firmy Lumineq s možností stažení dokumentace ke každému typu. V případě zájmu o detailnější informace jak obchodní tak technické nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

alt

Firma Beneq koupila divizi EL displejů Planar

Dne 30.listopadu 2012 oznámila firma Beneq koupi EL divize finské firmy Planar Systems. Jméno Lumineq, divize, pod kterou tedy nyní elektroluminiscenční displeje patří, je od března 2013 synonymem produktů/displejů z kategorie TFEL (thin film electroluminescent display), TASEL (transparent EL) a ALD (atomic layer deposition). Přechod pod hlavičku týmu Lumineq nemá žádný vliv na stávající produkci. Od uskutečněné akvizice zákazníci mohou očekávat pozitivní vliv na portfolio displejů určených do náročných podmínek. Divize Lumineq slibuje pečlivě naslouchat zákaznickým požadavkům a své produkty přizpůsobovat jak těmto požadavkům tak i moderním trendům.

Detailní informace o produktech najdete zde.

lumineq_facts_150dpi