Frekvenční měniče pro výtahy

fuji logo blue_black

Robustnost, spolehlivost a dlouhá životnost

Mimořádná robustnost, spolehlivost a přetížitelnost frekvenčních měničů FUJI Electric je činí ideálními pro použití na výtazích a jeřábech.

Speciální verze firmware s výtahovými funkcemi (již ukončená řada LE2 nebo stávající Multi LM) nebo snad měniče od počátku vyvinuté pro výtahové aplikace (LIFT) představují řešení s vysokou technickou úrovní.

Know-how jednoho z největších světových výrobců frekvenčních měničů a výkonových IGBT modulů, spolu s nekompromisním přístupem k vývoji bez ústupků lákavé prodejní ceně dává vzniknout profesionálním přístrojům s vynikajícími provozními parametry. Měniče jsou schopny dodávat jmenovitý výstupní proud bez omezení při teplotě okolí až +50 °C a spínací frekvenci PWM 15 kHz. Dobře se dívejte, za co platíte - derating křivky u výtahových měničů FUJI Electric nenajdete!

Ojedinělé je i geniálně řešené napájení měniče z baterií pro účely nouzové jízdy - vystačíte s minimem externích prvků a nejste omezeni konkrétním předepsaným napětím baterie.

Zajímá Vás, co se stane s měničem až bude nutné po několika letech vyměnit filtrační kondenzátory ve stejnosměrném meziobvodu měniče? FUJI Electric projektuje jejich životnost na 10 let! Navíc nejsou součástí žádného plošného spoje, můžete je snadno sami vyměnit za použití běžného nářadí.

V CZ, SK a Polsku jsme za posledních 8 let aplikovali ve spolupráci s našimi zákazníky přes 3.000 výtahových frekvenčních měničů - to je jasný důkaz kvality a nadstandardní technické úrovně měničů FUJI Electric!MULTI_LM
Měniče MULTI LM

LIFT_PL
Měniče LIFT