Tlačítka, displeje, indikátory


EAO


Švýcarská firma, která si od roku 1947 buduje ve světě reputaci jako výrobce vysoce kvalitních ovládacích prvků a indikátorů pro průmyslová zařízení. Díky spolehlivosti a ergonomickému designu se  staly standardem v dopravní technice a ovládacích panelech strojů.

2006-Series_04_modular_options-big_no_textNLD ELECTRONIC


Významná firma působící na poli optoelektronických produktů.  Díky úzké spolupráci se zákazníky si vybudovala know how zejména v oblasti LED indikátorů a LED panelů.

logo_NLD


PLANAR SYSTEMS

Firma Planar je špičkou zejména v oblasti průmyslových aplikací, kde umí nabídnout řešení ve formě embedded barevných i dotykových displejů různých velikostí. Důležitý podíl má také na trhu komerčním, kde je jedničkou v oblasti robustních displejů pro bankomaty, výdejní automaty, velkoformátové LCD reklamní panely a v neposlední řadě stolní monitory.

planararclogo_std_tagct_sml

LUMINEQ

Vedoucí role v technologii speciálních displejů určených do extrémně náročných podmínek jako je lékařství, vojenské a kosmické programy, dopravní technika, těžební technika a to i pro venkovní prostředí s širokým rozsahem provozních teplot.

lumineq_logo_yellow_black