Revoluční řešení pro bezdrátovou infrastrukturu 5G

Společnost Analog Devices, Inc. představila nové řešení s nejvyšším dostupným stupněm integrace pro bezdrátovou síťovou infrastrukturu 5G využívající milimetrových vln. Jedná se o řešení, které znamená zásadní zjednodušení konstrukce a snížení vývojových nákladů při budování systémů bezdrátové komunikační infrastruktury příští generace. Řešení poskytuje kombinaci moderních IO ADI pro tvarování svazku, obvodů pro vzestupnou / sestupnou kmitočtovou konverzi a další obvody pro zpracování smíšených signálů. Tento optimalizovaný signálový řetězec „od svazku k bitům“ představuje jedinečnou sestavu schopností, kterou lze nalézt jedině u Analog Devices.

 

Základní vlastnosti a použití

08 5G ChipsetNová čipová sada 5G pro milimetrové vlny zahrnuje 16kanálový IO pro tvarování svazku s jednoduchou / duální polarizací ADMV4821, 16kanálový obvod pro tvarování svazku s jednoduchou polarizací ADMV4801 a vzestupný / sestupný měnič kmitočtu pro milimetrové vlny ADMV 1017. Řešení tvarování svazku a kmitočtový převod 24 až 30 GHz reprezentuje přední stupeň signálového řetězce pro kmitočtová pásma n261, n257 a n258, který zcela odpovídá technologii 5G NR vyvinuté organizací 3GPP (3rd Generation Partnership Project) pro mobilní sítě páté generace. Vysoká hustota kanálů v návaznosti na podporu jak jednoduché tak duální polarizace značně zvyšuje systémovou univerzálnost s možností přenastavení pro nejrůznější případy využití v sítích 5G. Ve své třídě nejlepší hodnota ekvivalentního všesměrově vyzářeného výkonu (EIRP) znamená rozšíření radiového dosahu a zvýšení plošné hustoty výkonu. Tradice a zkušenosti společnost ADI v oblasti technologie milimetrových vln umožňují, aby zákazníci mohli využít aplikací a systémového designu na světové úrovni při optimalizaci svých celých produktových sestav z hledisek řešení tepelných poměrů, vysokofrekvenčních parametrů a parametrů směrování.

Podrobné informace o IO ADMV4801 a ADMV4821 lze nalézt na http://www.analog.com/ADMV4801, a podobně informace o IO ADMV1017 na http://www.analog.com/ADMV1017