HANDHELDY PRO OBECNÉ POUŽITÍ

DL_logo_blue

Uživatelé si pro sběr dat a identifikaci mohou vybírat z široké nabídky handheldů pro obecné použití firmy Datalogic. Lze volit mezi konvenční laserovou, lineární nebo plošnou obrazovou technologií, a rozličnými funkcemi, které uspokojí potřeby a přání každého zákazníka.

SÉRIE HANDHELDŮ PRO OBECNÉ POUŽITÍ JSOU NÁSLEDUJÍCÍ:

QuickScan

Modely s laserovou i lineární nebo plošnou obrazovou technologií pro snímání čárových i 2D kódů. Ekonomická řada handheldů pro užití v retail a kancelářské sféře. Bezdrátový komunikační systém STAR pro jednoduchou point-to-point komunikaci.

Gryphon 4100

Modely s lineární obrazovou technologií pro snímání čárových kódů, vynikající čtecí schopností, odolností a ergonomií. Disponují bezdrátovým komunikačním rozhraním STAR, nebo Bluetooth. Modely určené do zdravotnických zařízení jsou chemicky odolné vůči čističům.

• Gryphon 4400

Nejmodernější modely s plošnou obrazovou technologií pro čtení čárových a 2D kódů, rovněž schopné snímat obrázky až do velikosti formátu A5. Vybaveny červeným přisvětlením a zaměřovacím křížem pro vizuální vytyčení snímané plochy. Dále funkcí Motionix pro automatické přepínání mezi režimem handheld a stand-mode v závislosti na pohybu handheldu. Disponují bezdrátovým komunikačním rozhraním STAR, nebo Bluetooth. Modely určené do zdravotnických zařízení jsou chemicky odolné vůči čističům.

• Gryphon L

Modely s laserovou technologií pro snímání čárových kódů. Ekonomická řada pro užití v retail a kancelářské sféře.

www.datalogic.cz/general_purpose_handhelds

pocket_guide_general_handh

Pocket Guide Handheldy
(PDF, anglicky, 1.49 MB)

qd2100

QuickScan QD2100

_img_gal_505_600Gryphon GD4400-B